Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій запрошує!

Увага всім майбутнім інженерам-програмістам! Запрошуємо на навчання на бюджеті.

Кафедра інформаційно-вимріювальних технологій Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», приладобудівний факультет веде набір на спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка за трьома освітніми програмами:

Необхідні сертифікати ЗНО (вступ на перший курс):

  1. Українська мова та література.
  2. Математика.
  3. Фізика або іноземна мова.

Конкурсний бал має бути не менше 125,0 балів.
Бюджетні місця: максимальний обсяг державного замовлення становить 50 місць.

Оціни свої шанси на вступ – обрахуй свій конкурсний бал!

Вартість навчання на місцях за кошти фізичних та/або юридичних осіб у 2020/2021 навчальному році становить:
– денна форма навчання: 15 600 грн/рік;
– заочна форма навчання: 10 600 грн/рік.

Студенти кафедри мають можливість формувати власну індивідуальну освітню траєкторію та обирати навчальні дисципліни з каталогу вибіркових дисциплін.

Працевлаштування: посади державних службовців у державних управліннях охорони навколишнього природного середовища, в державних екологічних інспекціях в кожній області та в м. Києві, на підприємствах будь-якого профілю, в центрах стандартизації та метрології, інститутах, конструкторських бюро, які займаються розробкою та виробництвом електронної техніки різного призначення. Випускники кафедри також працюють у галузі комп’ютерних систем збору та обробки даних, досліджень, прогнозування, контролю, випробувань об’єктів та процесів в різних сферах промисловості, у відділах і лабораторіях з екологічного моніторингу, метрології, стандартизації, сертифікації та контролю якості продукції, в екологічних інстанціях по Україні та по всьому світу.

Детальніше:
вступ на 1 курс за ЗНО;
вступ на 1 курс за дипломом МС;
питання-відповіді щодо вступу.