Про нагородження

Вітаємо з відзнаками Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність!

Вибіркові дисципліни 2021-2022 навчального року – Актуальні проблеми азійських спільнот

Актуальні проблеми азійських спільнот – посилання на лекційні та практичні заняття

Нормативні дисципліни 2021-2022 навчального року – Основи здорового способу життя

Основи здоровго способу життя – посилання на лекційні та практичні заняття

Вибіркові дисципліни 2021-2022 навчального року – Психологія

Представлені інформаційні картки вибіркових дисциплін 2021-2022 навчального року з Психології для студентів 2-го курсу бакалаврату

Вітаємо першокурсників!

Від імені колективу кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» вітаємо нове поповнення студентів першого курсу зі вступом до нашої дружної родини!

Графік проведення вступних випробувань в магістратуру 2021

Розклад фахових вступних іспитів в магістратуру за освітніми програмами на кафедрі ІВТ в 2020 році

Розробки кафедри спільно із Lambit

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з компанією Lambit розробила ряд пристроїв для вимірювання нітратів в реальному часі (Lambit-Spot), моніторингу потужності та щільності світла (Lambit-Fos), вимірювання розміру часток в реальному часі (Lambit-Morio). Із характеристиками можна ознайомитися на сторінці розробок.

Кафедра ІВТ представляє свої розробки на міжнародних виставках

Старший викладач кафедри, к.т.н. Віктор Васильович Таранов разом із студентами кафедри інформаційно-вимірювальних технологій представили розробку «Комплект обладнання Експрес-вимірювач змін стану водного середовища» на престижній міжнародній виставці «Київський технічний ярмарок 2021».