Графік проведення вступних випробувань в магістратуру 2021

Розклад фахових вступних іспитів в магістратуру за освітніми програмами на кафедрі ІВТ в 2020 році

Розробки кафедри спільно із Lambit

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з компанією Lambit розробила ряд пристроїв для вимірювання нітратів в реальному часі (Lambit-Spot), моніторингу потужності та щільності світла (Lambit-Fos), вимірювання розміру часток в реальному часі (Lambit-Morio). Із характеристиками можна ознайомитися на сторінці розробок.

Кафедра ІВТ представляє свої розробки на міжнародних виставках

Старший викладач кафедри, к.т.н. Віктор Васильович Таранов разом із студентами кафедри інформаційно-вимірювальних технологій представили розробку «Комплект обладнання Експрес-вимірювач змін стану водного середовища» на престижній міжнародній виставці «Київський технічний ярмарок 2021».

Захист дисертації Ганна Дорожинська

Колектив кафедри інформаційно-вимірювальних технологій вітає аспірантку Дорожинську Ганну Василівну та її наукового керівника лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки професора Маслова Володимира Петровича з успішним захистом дисертаційної роботи «Підвищення метрологічних характеристик сенсора на основі явища поверхневого плазмонного резонансу» за спеціальністю 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка, галузь знань 15 – Автоматизація та приладобудування.

Додаткові бали до рейтингу успішності

Для врахування додаткових балів студенти, які мають досягнення в науковій та спортивній діяльності мають заповнити спеціальну гугл-форму приладобудівного факультету (https://forms.gle/tLdEikNKvyVHzoeu9), в яку мають завантажити підтверджуючі документи про відповідні досягнення або надати на них посилання. Про участь у студентських гуртках та громадській роботі подавати документи не потрібно – за цю діяльність подання роблять керівники відповідних гуртків, підрозділів та студентських організацій.

Всесвітній День метрології

Вітаємо з Днем метрології! Бажаємо завжди і в усьому бути точними, не помилятися і ні на один сантиметр не відхилятися від поставленої мети. Хай щастя і любов у вашому житті будуть рівні нескінченності, а здоров’я і благополуччя не піддаються жодним вимірам. Нехай всі висоти будуть підкорені!

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

21-22 квітня у Луцькому національному технічному університеті проведено ІІ тур Всеукраїнського
конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційновимірювальна техніка».