Нові горизонти в науці та технологіях: досягнення молодої науковиці

У результаті конкурсу на отримання Премії Київського міського голови за 2024 рік Ганна Дорожинська, старший викладач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій ПБФ, була визнана однією з лауреатів за свої наукові досягнення та внесок у розвиток столиці.

Основні етапи підготовки магістерської дисертації до захисту студентів кафедри ІВТ

Студентам кафедри ІВТ необхідно до 4 січня 2024 року надати магістерську дисертацію для перевірки на плагіат, пройти наступні етапи, після чого з 15 січня починається захист робіт.

Студентка групи ПІ-21мп Олександра Шестак отримала академічну стипендію Президента України!

Студенці гр. ПІ-21мп Олександрі Шестак призначено академічну стипендію Президента України (Наказ МОН України №959 від 9.08.2023).

Відкрита лекція з дисципліни «Проєктування комп’ютеризованих інформаційно-вимірювальних систем»

14 вересня 2023 року д.т.н., професор кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Барилко С.В. проведе відкриту лекцію з дисципліни «Проєктування комп’ютеризованих інформаційно-вимірювальних систем» для студентів 1 курсу магістратури (для груп ПІ-31мп та ПІ-32мп) денної форми навчання за спеціальністю 175 Інформаційно-вимірювальні технології та для всіх бажаючих.

Унікальний аналізатор рідин

У Київському політехнічному інституті з’явився неймовірна розробка – автономний датчик, який цілодобово, без перерв, моніторить якість води у реальному часі. Ця розробка дозволяє проводити аналіз складу води щодо різних домішок та специфічних речовин.

Головна подія року: Наші першокурсники готові до нового навчального року!

Ми вітаємо всіх наших нових студентів із відкритими обіймами та розгорнутими руками! Початок навчання – це завжди особливий момент, і ми горді, що ви обрали нашу кафедру для вашого навчання. Наша команда викладачів та студентів з нетерпінням чекає зустрічі з вами та вірить в ваш успіх. Цього року вступ на …