Переглядів: 551

Вступ до магістратури

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій

проводить підготовку магістрів в галузі

15 – Автоматизація та приладобудування

за спеціальністю

152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

за освітньою програмою:

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури (5 курс). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

При вступі до магістратури кафедри ІВТ ти можеш отримати професійні компетенції та диплом магістра за наступними рівнями фахової підготовки:

 • «Магістр» термін навчання: 1 рік 4 міс., освітньо-професійна програма магістерської підготовки; кваліфікація: Магістр з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки (eng. Master in Metrology and Information Technology).
 • «Магістр» термін навчання: 1 рік 9 міс., освітньо-наукова програма магістерської підготовки, кваліфікація: Магістр з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки (eng. Master in Metrology and Information Technology).

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО з 11 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.

Увага! Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно зареєструватись на ЗНО з іноземної мови та скласти вступне фахове випробування.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб – максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 по 30 липня включно відповідно до розкладу роботи атестаційних комісій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань буде розміщено на нашому сайті пізніше!

Перелік документів для вступу:

 • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
 • диплом бакалавра (оригінал та копії);
 • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
 • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);
 • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
 • ідентифікаційний код (оригінал та копії);
 • чотири фотографії.

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Увага! Із 2020 року на спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка ПОТРІБНО здавати єдиний вступний іспит з іноземної мови у форматі ЗНО!!!

Основні дати етапів вступу до магістратури 2020 року:

 • 11 травня – 03 червня (до 18:00) – Реєстрація для складання ЄВІ (онлайн)
 • 30 червня – Іноземна мова у форматі ЗНО (ЄВІ)
 • 01 липня – Початок реєстрації електронних кабінетів
 • 15 – 23 липня – Прийом заяв та документів від вступників
 • 24 – 30 липня – Фахові вступні випробування
 • не пізніше 02 серпня – Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням
 • 18:00 07 серпня – Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
 • 12 серпня – Терміни зарахування вступників за державним замовленням
 • 13:00 14 серпня – Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
 • не пізніше 19 серпня – Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Конкурсний бал

Конкурсний бал (далі КБ) при вступі для здобуття ступеня магістра розраховується за формулою:

КБ = 0,25×П1 + 0,75×П2 + RA,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови,
П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів),
RA – чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.

Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатку до відповідного диплома та поданих документів щодо творчих досягнень вступника за формулою:

RA = 2RA + 2RT,

де: RA – академічна складова,
RT – складова творчих досягнень.

Складова творчих досягнень (RT) академічного рейтингу вступника визначається з урахуванням рівня результативності відповідного досягнення та кількості цих досягнень.

* 1. Якщо є співавтори певної роботи, ваговий коефіцієнт rj поділяється на їх кількість.

2. Творчі досягнення враховуються тільки у випадку, якщо їх тематика відповідає спеціальності (освітній програмі), на яку проводиться набір (відповідність визначається атестаційними комісіями факультетів/інститутів та/або підкомісіями за відповідними спеціальностями (освітніми програмами)).

Максимальна кількість балів творчих досягнень, що враховується під час визначення академічного рейтингу вступника, дорівнює 5.


Статті про вступ до магістратури: