Переглядів: 1220

Вступ до магістратури

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій

проводить підготовку магістрів в галузі

15 – Автоматизація та приладобудування

за спеціальністю

152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

за освітньою програмою:

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури (5 курс). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

При вступі до магістратури кафедри ІВТ ти можеш отримати професійні компетенції та диплом магістра за наступними рівнями фахової підготовки:

 • «Магістр» термін навчання: 1 рік 4 міс., освітньо-професійна програма магістерської підготовки; кваліфікація: Магістр з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки (eng. Master in Metrology and Information Technology).

Увага!
У 2022 році для вступу в магістратуру НЕ ПОТРІБНО здавати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови!
Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури з іншої спеціальності також відсутнє!

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно скласти вступне фахове випробування за відповідною освітньою програмою. А для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб достатньо подати заяву та мотиваційний лист, за результами розгляду якого ти можеш бути зарахований!

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб – максимум 20. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 серпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти до 19 вересня включно відповідно до розкладу роботи атестаційних комісій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань буде розміщено на нашому сайті пізніше!

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

ID конкурсних пропозицій кафедри ІВТ (спеціальність 152, освітня програма «Інформаційні вимірювальні технології»):
985353 – денна бюджет;
1092530 – денна контракт без фахового іспиту;
985813 – заочна бюджет;
1092523 – заочна контракт без фахового іспиту.


Перелік документів для вступу:

 • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
 • диплом бакалавра (оригінал та копії);
 • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
 • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
 • ідентифікаційний код (оригінал та копії);
 • чотири фотографії.

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Увага! У 2022 році у зв’язку із воєнним станом на спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка НЕ ПОТРІБНО здавати єдиний вступний іспит з іноземної мови у форматі ЗНО!!!

Основні дати етапів вступу до магістратури 2022 року:

 • 01 серпня – Початок реєстрації електронних кабінетів
 • 16 серпня – 23 вересня – Прийом заяв та документів від вступників
 • до 19 вересня – Фахові вступні випробування
 • не пізніше 20 вересня – Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням
 • 24 вересня (до 18:00) – Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
 • 25 вересня – Терміни зарахування вступників за державним замовленням
 • 30 вересня (17:00) – Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
 • не пізніше 01 жовтня – Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Конкурсний бал

Конкурсний бал (далі КБ) при вступі для здобуття ступеня магістра розраховується за формулою:

КБ = 1,00×П1,

де П1 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів).

Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням – 125. Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 100.