Переглядів: 1648

Вступ до магістратури

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій

проводить підготовку магістрів в галузі

17 – Електроніка, автоматизація та електронні комунікації

за спеціальністю

175 – Інформаційно-вимірювальні технології

за освітньою програмою:

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому бакалавра, то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури (5 курс). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

При вступі до магістратури кафедри ІВТ ти можеш отримати професійні компетенції та диплом магістра за наступними рівнями фахової підготовки:

  • «Магістр» термін навчання: 1 рік 4 міс., освітньо-професійна програма магістерської підготовки; кваліфікація: Магістр з інформаційно-вимірювальних технологій (eng. Master in Information Measuring Technology).

Увага!
У 2023 році для вступу в магістратуру на бюджет ПОТРІБНО здавати єдиний вступний іспит (ЄВІ) який складатиметься з тесту загальної навчальної компетентності та тесту з іноземної мови!
Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури з іншої спеціальності не потрібне!

Якщо ти вступаєш до магістратури ща державним замовленням, тобі потрібно обовʼязково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька ао іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 08 травня до 31 травня (до 18.00) та з 26 червня серпня до 18 липня скласти його. Програми ТЗНК та тестів з іноземної мови можна знайти на сайті УЦОЯО.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2023 році скасовано. Але скласти вступне фахове випробування на освітню програму при вступі на бюжет (за державним замовленням) потрібно обов’язково. А для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб достатньо подати заяву та мотиваційний лист, за результами розгляду якого ти можеш бути зарахований!

Для вступу на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб достатньо подати заяву та мотиваційний лист!

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб – максимум 20. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись для складання фахового вступного випробування. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 31 липня до 21 серпня включно. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань буде розміщено на нашому сайті пізніше!

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

ID конкурсних пропозицій кафедри ІВТ (спеціальність 175, освітня програма «Інформаційні вимірювальні технології»):
1137460 – денна бюджет;
1153781 – денна контракт без фахового іспиту;
1138279 – заочна бюджет;
1153775 – заочна контракт без фахового іспиту.


Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
  • витяг з реєстру територіальної громади (формується в “Дії”) або сторінка паспорта з реєстрацією;
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії);
  • чотири фотографії;
  • договір між КПІ ім. Ігоря Сікорського та вступником (можна отримати у відбірковій комісії ПБФ).

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.