Двадцять друга Міжнародна науково-технічна конференція «ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи»

Запрошуємо взяти участь у Двадцять другій Міжнародній науково-технічній конференції «ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи», яка відбудеться 16 – 17 травня 2023 р. (м. Київ, Україна).

«Невизначеність вимірювань: наукові, прикладні, нормативні та методичні аспекти» (UM-2022)

Запрошуємо взяти участь в 19-му Міжнародному науково-технічному семінарі «Невизначеність вимірювань: наукові, прикладні, нормативні та методичні аспекти» (UM-2022). Семінар відбудеться 07-09 вересня 2022 р. в м. Созополь в рамках конференції CAOL-2022

Двадцять перша Міжнародна науково-технічна конференція «ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи»

Запрошуємо взяти участь у Двадцять першій Міжнародній науково-технічній конференції “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”, яка відбудеться 17 – 18 травня 2022 р. (м. Київ, Україна).

І Міжнародна наукова конференція «Інформаційні технології: теоретичні та прикладні проблеми ITTAP-2021»

ITTAP-2021 фокусується на теоретичних та практичних (технічних) проблемах останніх досліджень та результатах робіт міжнародних академіків, науковців та практиків, пов’язаних з інтелектуальними інформаційними технологіями, моделюванням сигналів та систем, а також застосуванням інформаційних технологій в медицині.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

21-22 квітня у Луцькому національному технічному університеті проведено ІІ тур Всеукраїнського
конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційновимірювальна техніка».

ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи

Пропонуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічній конференції “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” 18 – 19 травня 2021 року.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science”

Запрошуємо взяти участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021» за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”. Метою конкурсу є розширення міжнародних зв’язків і залучення студентів до співпраці в наукових дослідженнях. Участь в конкурсі безкоштовна. Конкурс проводиться Одеською національною академією харчових технологій (ОНАХТ, Україна) за погодженням з Міністерством освіти і науки України.