Нові горизонти в науці та технологіях: досягнення молодої науковиці

У результаті конкурсу на отримання Премії Київського міського голови за 2024 рік Ганна Дорожинська, старший викладач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій ПБФ, була визнана однією з лауреатів за свої наукові досягнення та внесок у розвиток столиці.

Вітаємо студентів кафедри з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

У серпні 2023 року відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Серед них – четверо студентів нашої кафедри

Міжнародний промисловий форум 2023

В цьому році на Міжнародному промисловому форумі кафедру інформаційно-вимірювальних технологій Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського представляв керівник компанії Lambit та викладач кафедри, Віктор Васильович Таранов. Він виступив на форумі як представник компанії та експерт у галузі інформаційно-вимірювальних технологій.

Прозора броня

Проєкт розробки “Сучасної технології виготовлення прозорої броні”, представлений дослідниками науково-технічної групи “Ламбіт” приладобудівного факультету, кафедра інформаційно-вимірювальних технологій, отримав перемогу на XI Фестивалі інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2022: Інформаційна трансформація України”.

НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ, що виконувались на кафедрах у межах робочого часу викладачів 2022

НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ, що виконувались на кафедрах у межах робочого часу викладачів у 2022 році та проект на 2023 рік

Sikorsky Challenge 2022

26–28 жовтня у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбувся XI Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України».

Почесна грамота

Колектив кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» вітає професора кафедри Євгена Тимофійовича Володарського із нагородженням почесною грамотою Вченої ради Університету за бездогану працю та особистий внесок у розроблення стандартів вищої освіти!

НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ, що виконувались на кафедрах у межах робочого часу викладачів 2021

НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ, що виконувались на кафедрах у межах робочого часу викладачів у 2021 році та проект на 2022 рік