Вітаємо студентів кафедри з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

У серпні 2023 року відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Серед них – четверо студентів нашої кафедри:

• Анастасія Малохатько, переможець І туру, спеціальність “152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”, диплом ІІ ступеню;
  • Олександра Шестак, переможець І туру, спеціальність “152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”, диплом ІІ ступеню;
  • Микита Данилов, переможець І туру, спеціальність “152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”, диплом ІІ ступеню;
  • Олександр Волошин, переможець І туру, спеціальність “152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”, диплом І ступеню.

Роботи наших студентів були високо оцінені експертною комісією та отримали відзнаки у різних напрямках галузі знань.

Ми щиро вітаємо наших студентів з цією визначною перемогою! Вона є свідченням їхніх високих наукових досягнень та таланту. Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.

Окремо вітаємо їхніх наукових керівників, які вклали багато праці у підготовку цих робіт.