Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

Реєстрація електронного кабінету вступника

1. Перейдіть на сайт https://vstup.edbo.gov.ua/ та оберіть «Вступ для здобуття СТУПЕНЯ МАГІСТРА на основі ДИПЛОМА БАКАЛАВРА, СПЕЦІАЛІСТА, МАГІСТРА». Ознайомтесь з інформаційними матеріалами.

2. Оберіть кнопку «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА». На сторінці https://cabinet.edbo.gov.ua/ натисніть «Реєстрація»:

3. Заповніть форму реєстрації. Зверніть увагу, потрібно вказати дійсну адресу електронної пошти – на неї будуть надходити важливі повідомлення. Відкрийте вкладку «Вступ для здобуття ступеня магістра на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра».

За наявності! введіть номер, PIN-код та рік сертифікату МТНК/МКТ (ЄВІ/ЄФВВ). Введіть серію та номер документа про здобутий рівень бакалавра чи спеціаліста/магістра.

В разі відсутності сертифікату оберіть відповідний пункт «Не маю сертифікатів МТНК/МКТ (ЄВІ/ЄФВВ)». Для додаткової ідентифікації доведеться ввести дані документа, що посвідчує особу, за яким ви замовляли документ про освіту.

4. Після натискання кнопки «Зареєструвати» вам на вказану електронну пошту буде надіслано лист для підтвердження. Перейдіть за посилання у цьому листі для активації облікового запису.

5. Введіть адресу та пароль, і ви потрапите до кабінету.

6. Заповніть необхідні поля – вкажіть номер телефону (це обов’язково має бути ваш номер, він необхідний для зв’язку приймальних комісій закладів з вами), підтвердить його, завантажте фото.

Дані вступника в електронному кабінеті
Дані вступника у особистому електронному кабінеті

Подача заяв на вступ

1. Перейдіть до вкладинки «Подача заяв». Тут ви можете вибрати регіон, де знаходиться заклад вищої освіти, сам заклад за ключовими словами, форму здобуття освіти – денну, заочну, вечірню, дистанційну, а також спеціальність. Потім натисніть кнопку «Пошук».

  • ID конкурсних пропозицій кафедри ІВТ (спеціальність 175, освітня програма «Інформаційні вимірювальні технології»):
  • 1137460 – денна бюджет;
  • 1153781 – денна контракт без фахового іспиту та ЄВІ/ТЗНК;
  • 1138279 – заочна бюджет;
  • 1153775 – заочна контракт без фахового іспиту та ЄВІ/ТЗНК.

2. Оберіть документ про освіту, на основі якого плануєте вступати. Це може бути ваш диплом бакалавра. Оберіть регіон: м. Київ. Заклад освіти: “КПІ”, та оберіть повну назву ЗВО. Оберіть ступінь на який вступаєте: магістр. Форму здобуття освіти можна залишити пустою, а спеціальність оберіть 175 Інформаційно-вимірювальні технології. Оберіть потрібну вам освітню програму зі списку та натисніть «Подати заяву».

3. Ви побачите інформацію про конкурсну пропозицію, на яку плануєте подати заяву.

4. Оберіть джерело фінансування – у разі, якщо ви подаєте заяву за державним замовленням, поставте відповідну позначку біля першого пункта, у разі, якщо ви подаєте контрактну заяву – біля другого. Зверніть увагу, заява на бюджет бере участь у конкурсі одночасно і на контракт, додатково подавати контрактну заяву на ту саму конкурсну пропозицію не потрібно. На бюджет можна подати до 5 заяв, на контракт кількість заяв обмежена 15.

5. Оберіть, чи здобували ви раніше обраний освітній ступінь за бюджетні кошти:

6. Оберіть пункт “Внести текст мотиваційного листа” і заповніть відповідне поле. Рекомендації.

7. Натисніть кнопку “ПОДАТИ ЗАЯВУ”

8. Подані заяви будуть показані на вкладинці «Подані заяви» після того, як ви їх подасте. Подання заяв доступне з 31 липня до 21 серпня.

9. Перейдіть до вкладинки «Подані заяви». Тут будуть подаватись всі ваші заяви та зміни статусів. Статус «Зареєстровано» в ЄДЕБО означає, що вашу заяву зареєстровано у базі. Статус «Зареєстровано» у закладі освіти означає, що заклад освіти її опрацював.