Переглядів: 260

Вступ на 1 курс на скорочену програму

за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на бюджетну форму навчання!

Є бюджетні місця! Денна та заочна форма!

На основі диплому молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра вступ на 1 курс на скорочений термін навчання – 2 роки 10 місяців.

Кафедра ІВТ проводить підготовку фахівців освітнього рівня “Бакалавр” за скороченою програмою за спеціальністю 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка, освітня програма:

Інформаційні вимірювальні технології

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2022 році, ти маєш обов’язково надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики для вступу за державним замовленням. Ти можеш використати сертифікати 2019, 2020, 2021 та 2022 років. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

При вступі на навчання за кошти фізичних та\або юридичних осіб на заочну форму здобуття освіти (небюджетні конкурсні пропозиції) обов’язково потрібно надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови, а як другий конкурсний предмет використати результати ЗНО з математики, історії України, географії, хімії, біології, фізики, іноземної мови на вибір. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

Пам’ятай – документи до Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» потрібно подати документи з 14 липня до 22 липня включно! Документи у 2022 році подаються виключно електронно! Комплексне фахове випробування відбудеться у період з 23 до 30 липня. Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням — 27 липня. Не впусти можливість!

Конкурсний відбір для цієї категорії вступників здійснюється на основі конкурсного бала, який розраховується за такою формулою:

КБ = 0,25×П1 + 0,5×П2 + 0,25×П3,

де П1 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з української мови (української мови і літератури) (за шкалою від 100 до 200 балів),
П2 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з математики (за шкалою від 100 до 200 балів),
П3 – оцінка фахового вступного випробування з фізики (за шкалою від 100 до 200 балів).

Для складових П1 та П2 приймаються сертифікати ЗНО 2019, 2020, 2021, 2022 років.

Для складової П3, оскільки спеціальність 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2022 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу (1), або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні (2), якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням.

 1. За результатами фахового вступного іспиту (фізика).
 2. За результатами ЗНО з фізики (приймаються сертифікати 2019, 2020, 2021, 2022 років).

Абітурієнт самостійно обирає найкращі для нього результати і подає відповідні документи.

Основні дати вступної кампанії для 1 курсу (молодші спеціалісти, молодші бакалаври):

 • 01 лютого – 09 березня — реєстрація для участі в ЗНО
 • 31 травня ЗНО – українська мова
 • 03 червня — ЗНО – математика
 • 14 липня — початок прийому заяв та документів
 • 22 липня 18:00 закінчення прийому заяв та документів
 • 23 – 30 липня — строки проведення вступних випробувань
 • не пізніше 01 серпня — термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
 • 04 серпня 18:00 — закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
 • 05 серпня — зарахування вступників за державним замовленням
 • 11 серпня 17:00 — закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
 • не пізніше 12 серпня — зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Посилання: