Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science”

Запрошуємо Вас і Ваших студентів взяти участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021» за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”. Метою конкурсу є розширення міжнародних зв’язків і залучення студентів до співпраці в наукових дослідженнях. Участь в конкурсі безкоштовна. Конкурс проводиться Одеською національною академією харчових технологій (ОНАХТ, Україна) за погодженням з Міністерством освіти і науки України.

Участь в конкурсі дистанційна, представлення своїх робіт учасники проводять за допомогою сучасних комп’ютерних програм для телеконференцій (наприклад, ZOOM). Щоб взяти участь в «Black Sea Science 2021», студенти повинні підготувати і надіслати на адресу організаторів роботу на англійській мові (до 15 сторінок) до 1 лютого 2021 року.

Конкурс проводиться в четвертий раз, його географія, незважаючи на назву, досить обширна, в минулому році в ньому взяли участь 202 студентські роботи з Польщі, України, Казахстану, Грузії, Болгарії, Молдови, Білорусії, Китаю, Румунії, Чехії, Греції, Туреччини, Литви, Угорщини, США. Список учасників минулорічного конкурсу «Black Sea Science 2020» можна подивитися тут http://isc.onaft.edu.ua/2020-2/.

Запрошуємо Ваш виш і Ваших студентів спробувати свої сили в цій престижній технічній першості в області інформаційних технологій, автоматизації та робототехніки.

Всі матеріали, що прийдуть і будуть прорецензовані за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”, будуть видані в збірнику, який вийде в ОНАХТ і буде виставлений в репозитарії академії (https://card-file.onaft.edu.ua/handle/123456789/13406), кращі роботи будуть безкоштовно видані в журналі «Central European Researchers Journal» (Словаччина, http://ceres-journal.eu/events) або в журналі «Automation оf Technological аnd Business Processes» (Україна, https://www.atbp.onaft.edu.ua/en/site/page/journal). Всі учасники та керівники проектів отримають сертифікати, переможці – дипломи та цінні призи (надані спонсорами – IT фірмами України). Причому в видаваних журнальних статтях студенти і їх керівники виступають рівноправними співавторами (https://www.onaft.edu.ua/news/number/1937).

Для інформації висилаємо офіційне запрошення, додаткові відомості – на офіційному сайті конкурсу http://isc.onaft.edu.ua/ , вимоги до учасників і робіт – http://isc.onaft.edu.ua/vimogi/. Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються тільки англійською мовою (до 15 сторінок). Журі конкурсу у напрямку IT представляють вчені-фахівці з різних країн http://isc.onaft.edu.ua/jury3/.

Для участь в конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися на http://pk.onaft.edu.ua/iscregister/index.php?route=register і до 01.02.2021 надіслати в електронному вигляді на адресу autoblacksea@gmail.com конкурсну роботу на англійській мові і відомості про авторів (при цьому у відповідь буде вислано підтвердження про отримання матеріалів).

При виникненні питань прохання зв’язуватися з оргкомітетом по електронній пошті autoblacksea@gmail.com.

Фотогалерея конкурсу: http://isc.onaft.edu.ua/2020-3/

Відгуки про конкурс: http://isc.onaft.edu.ua/reviews/

З повагою,

Сергій Котлик,

директор навчально-наукового інституту Комп’ютерних систем і технологій “Індустрія 4.0” ОНАХТ.