Громадське обговорення ОП «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

З проєктом освітньої програми та посиланням на форму опитування можна було ознайомитися за посиланням.

В ході громадського обговорення ОП «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» 3-го освітньо-наукового рівня надійшли відгуки від провідних організацій та фахівців у галузі метрології та інформаційно-вимірювальної техніки:

• Державне підприємство «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» – в. о. заступника генерального директора, доктор технічних наук, професор Олександр САМОЙЛЕНКО – Завантажити;
  • Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України – заступник директора з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор Віталій БАБАК Завантажити;
  • ПрАТ «Компанія РОСТОК» – ТОВ «РОСТОК-ПРИЛАД ЛТД» – директор Степан ТОКОВЕНКО Завантажити;
  • Національний науковий центр «Інститут метрології» – генеральний директор, доктор технічних наук, професор Павло НЕЄЖМАКОВ Завантажити.

На рівні Університету діють договори про партнерство та співпрацю з науковими, науково-технічними та виробничими підприємствами України: Наші партнери.

Проведено опитування здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня:  Завантажити.

Протокол засідання громадського обговорення програми третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (PhD): Завантажити.

Відповідність тем аспірантів опублікованим працям їх керівників: Перейти.