Вибір дисциплін магістрів 2022

Шановні студенти! З 14 жовтня відкрито доступ до модуля обрання вибіркових дисциплін на наступний навчальний семестр.

В цьому семестрі студенти першого курсу магістратури груп ПІ-21мп та ПІ-з21мп мають обрати вибіркові дисципліни з Ф-каталогу (https://ivt.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/02/kafivt-f-katalog-magistr-2022.pdf).

Для того, щоб зробити вибір навчальних дисциплін, зареєструйтесь, будь-ласка, на сайті https://my.kpi.ua. Далі, зайдіть в меню “Профіль” -> “Прив’язка даних”. Знайдіть своє прізвище і введіть свою дату народження.

Якщо все правильно, Ви отримаєте доступ до кабінету студента і до вибору дисциплін. Далі необхідно обрати визначену в навчальному плані кількість навчальних дисциплін – 5 дисциплін. Перша хвиля вибору з 14.10.2022 по 18.10.2022. В разі необрання дисциплін вибір буде здійснено в автоматичному режимі – будуть обрані найпопулярніші дисципліни.

Для студентів груп ПІ-21мп та ПІ-з21мп в рамках освітньої програми «Інформаційні вимірювальні технології» передбачено сертифікатну програму (https://ivt.kpi.ua/sert-progs/) «Інформаційні технології екологічної безпеки» (https://ivt.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/04/sp-iteb-magistr-kincz-2022.10.04.pdf).

Дисципліни сертифікатної програми «Інформаційні технології екологічної безпеки» (https://ivt.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/04/sp-iteb-magistr-kincz-2022.10.04.pdf):

  • Інформаційні технології контролю фізичних величин
  • Тримірне проєктування та системи CAD/CAE/CAM
  • Інформаційні та інтелектуальні технології, нейронні мережі та штучний інтелект
  • Інформаційно-вимірювальні комплекси
  • Геоінформаційні технології екологічної безпеки

Для запису на сертифікатну програму «Інформаційні технології екологічної безпеки» (https://ivt.kpi.ua/sert-progs/) задля отримання додаткового сертифікату після закінчення навчання треба написати заяву.

Зразок заяви додається. Заяву можна надрукувати або написати власноруч. Червоний колір (групу та ПІБ) замініть на свої. Заяву підписати власноруч, поставити дату. Фотографію заяви надіслати куратору групи. Можна також заяву підписати кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Ознайомитися із сертифікатною програмою “Інформаційні технології екологічної безпеки” можна за посиланням (https://ivt.kpi.ua/sert-progs/).