Подача заяв до магістратури

Здав єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови? Збираєшся вступати в магістратуру? Ось твої подальші кроки:

 1. Зареєструвати електронний кабінет вступника в магістратуру. Це можна зробити за цим посиланням. А це – інструкція з реєстрації кабінета на сайті Приймальної комісії.
  Випускники КПІ цього року можуть завантажити сканкопії диплому бакалавра та додатку до нього в особистому кабінеті у системі “Електронний кампус”.
 2. З 05 до 22 серпня подати заяви на конкурсні пропозиції. На вкладці “Подача заяв” в особистому кабінеті обери наступне:
  Регіон: м.Київ;
  Заклад освіти: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”;
  Форма здобуття освіти: денна або заочна;
  Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка.
  Нижче у таблиці обери конкурсну пропозицію та подай заяву. Пам’ятай, ти можеш подати тільки 5 заяв на бюджет. Кожна конкурсна пропозиція (окремо на денну та заочну форми) – це окрема заява.
  Кафедра ІВТ пропонує такі освітні програми.
  Не забудь подати творчі досягнення, які є складовою академічного рейтингу. Детальніше про складову творчих досягнень читай у розділі “Складова творчих досягнень RT“. Процедуру подачі творчих досягнень уточнюй у відбірковій комісії ПБФ.
 3. На сторінці “Графік проведення вступних випробувань в магістратуру” знайди відповідну обраній конкурсній пропозиції освітню програму. Занотуй для себе дату, час та місце консультації та екзамену. Екзамени проводяться у дві хвилі, обирай зручну для тебе дату. Екзамен перескладати не можна! З програмою екзамену можна ознайомитись тут.
  Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського надала такі пояснення:
  – дві сесії вступного фахового впробування абсолютно рівноправні, ви самі можее обрати зручну для вас дату та скласти; перескласти випробування неможливо;
  – для врахування творчих досягнень їх необхідно подати для оцінювання атестаційною комісією під час вступного випробування у роздрукованому вигляді.
 4. Прийди на екзамен за годину до початку. При собі обов’язково треба мати екзаменаційний листок ЄВІ та документ (в більшості випадків паспорт), який в ньому вказаний.
 5. 01 вересня шукай себе у рейтинговому списку вступників серед рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення на сайті Приймальної комісії.
 6. Ти рекомендований? Треба виконати умови до вступу в магістратуру – подати оригінали документів до відбіркової комісії до 18 години 06 вересня. В цьому році у зв’язку з пандемією COVID-19 та карантином документи можна подати у три способи: особисто принести до відбіркової комісії ПБФ (контакти та адреса); надіслати поштою на адресу КПІ; завірені електронним цифровим підписом документи надіслати електронною поштою.
 7. Не рекомендований? Ще не все пропало! Можеш вступити на кафедру ІВТ за кошти фізичних / юридичних осіб. Вартість навчання можна подивитись тут. Подавай оригінали документів до відбіркової комісії ПБФ до 13 години 11 вересня.
 8. Знайди себе в списках зарахованих до магістратури, які мають оприлюднити на сайті Приймальної комісії 11 вересня (бюджет) та 15 вересня (контракт).
 9. Вітаємо! Ти магістрант КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Залишилися питання? Прочитай про вступ до магістратури. Телефонуй до відбіркової комісії ПБФ. Спитай у чаті Телеграм “Абітурієнт ПБФ КПІ ім. Ігоря Сікорського“.

Освітні програми кафедри