Привітання із новим навчальним роком!

Шановні викладачі, студенти та аспіранти кафедри інформаційно-вимірювальних технологій!

Від щирого серця вітаємо вас із початком нового навчального року!

Цей рік особливий для нас усіх. Ми розпочинаємо його в умовах повномасштабної війни, яка внесла свої корективи у наше життя. Але, незважаючи ні на що, ми продовжуємо працювати, вчитися та розвиватися.

Шановні викладачі, ви завжди були і залишаєтеся прикладом для наших студентів. Ваша самовіддана праця, професіоналізм та знання є фундаментом для становлення наших майбутніх фахівців.

Шановні студенти та аспіранти, ми вітаємо вас із початком нової глави у вашому житті. Цей рік буде непростим, але ми впевнені, що ви зможете подолати всі труднощі та досягти успіхів у навчанні.

Особливі вітання на адресу наших новачків – вступників цього року. Ви обрали одну з найцікавіших та перспективних спеціальностей. Ми впевнені, що ви будете успішними студентами та майбутніми фахівцями.

Бажаємо вам усім міцного здоров’я, наснаги та творчого натхнення!

Слава Україні!

Героям слава!