Головна подія року: Наші першокурсники готові до нового навчального року!

Ми вітаємо всіх наших нових студентів із відкритими обіймами та розгорнутими руками! Початок навчання – це завжди особливий момент, і ми горді, що ви обрали нашу кафедру для вашого навчання. Наша команда викладачів та студентів з нетерпінням чекає зустрічі з вами та вірить в ваш успіх.

Цього року вступ на нашу кафедру був надзвичайно конкурентним, що свідчить про ваші вражаючі досягнення і потенціал. Ми впевнені, що разом ми зможемо досягти великих вершин у світі науки та освіти.

Для вашого комфорту та надання вам можливості краще познайомитися один з одним, ми організовали кілька заходів вітання та інтеграції на початку навчального року. Тут ви зможете зустріти своїх одногрупників, познайомитися і створити довгострокові дружні стосунки.

А ось декілька фотографій з наших заходів:

Нехай цей навчальний рік стане для вас незабутнім і плідним періодом, сповненим нових знань і досягнень. Ми віримо в вас і ваш потенціал!

З нетерпінням чекаємо подальших зустрічей та спільної праці на благо науки та освіти. Вітаємо вас, наші шановні першокурсники!