Громадське обговорення ОП «Інформаційні вимірювальні технології» 1-го бакалаврського рівня

В ході громадського обговорення ОП «Інформаційні вимірювальні технології» 1-го бакалаврського рівня вищої освіти надійшли відгуки від провідних організацій та фахівців у галузі метрології та інформаційно-вимірювальної техніки:

• Державне підприємство «Укрметртестстандарт» – начальник науково-технічного відділу загальної та законодавчої метрології, кандидат технічних наук Ігор Олексійович ПОТОЦЬКИЙ Завантажити.
  • ТОВ «Рінестандарт» – директор З. О. ВОЗНЮК Завантажити.
  • Інститут загальної енергетики Національної академії наук України – Завідувач відділу інституту загальної енергетики НАН України, доктор технічних наук, старший дослідник Світлана КОВТУН Завантажити.
  • ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «ПРОБА» – Директор Максим СВИТА Завантажити.
  • Державний концерн «УКРОБОРОНПРОМ» ТОВ «Оризон-Навігація» – Заступник директора з якості, головний метролог Ігор ЧУЯШЕНКО Завантажити

На рівні Університету діють договори про партнерство та співпрацю з науковими, науково-технічними та виробничими підприємствами України: Наші партнери.