Доступ до модулю обрання вибіркових дисциплін на 2024-25 н.р.

Шановні студенти!

З 11 березня для І курсу та з 18 березня для ІІ та ІІІ курсу буде відкрито доступ до модуля обрання вибіркових дисциплін на наступний навчальний рік.

Алгоритм дій для вибору дисципліни:
• Зареєструватися на сайті https://my.kpi.ua;
• В меню «Профіль» → «Прив’язка даних» знайти своє прізвище і ввести свою дату народження;
• Якщо все правильно, ви отримаєте доступ до кабінету студента й до вибору дисциплін;
• Обрати визначену в навчальному плані кількість навчальних дисциплін.

Інструкція по реєстрації користувачів в системі MyKPI – посилання.

З 11.03.2024 року по 17.03.2024 року студентам 1 курсів бакалаврату буде надано доступ до вибору дисциплін на наступний 2024/2025 навчальний рік.

З 18.03.2024 року по 31.03.2024 року студентам 2 та 3 курсів бакалаврату та 1 курсу аспірантури буде надано доступ до вибору дисциплін на наступний 2024/2025 навчальний рік.

З описом дисциплін ЗУ-каталогу, що пропонуються до обрання та вивчення у 2024-2025 навчальному році, можна ознайомитись за посиланням. З позаминулорічною характеристикою окремих дисциплін загальноуніверситетського каталогу можна ознайомитися на YouTube-каналі:
• розбір загальноуніверситетського каталогу – у відео;
• розбір психологічних дисциплін – у відео.

З описом дисциплін Ф-каталогу, що пропонуються до обрання та вивчення у 2024-2025 навчальному році, можна ознайомитись за посиланням.

Студенти груп ПІ-31, ПІ-32, ПІ-з31 мають обрати вибіркові дисципліни з ЗУ-каталогу – по одній дисципліні на 3 та 4 семестр.
Студенти груп ПІ-21, ПІ-22 обирають 8 дисциплін на 3 курс з Ф-каталогу (три дисципліни 5 семестр та п’ять дисциплін 6 семестр).
Студенти груп ПІ-11, ПІ-12, ПІ-з11 обирають 6 дисциплін на 4 курс з Ф-каталогу (три дисципліни 7 семестр та три дисципліни 8 семестр).
Аспіранти групи ПІ-31ф обирають 2 дисципліни з Ф-каталогу (по одній дисципліні на 3 та 4 семестр).

Для студентів груп кафедри ІВТ в рамках освітньої програми «Інформаційні вимірювальні технології» передбачено дві сертифікатні програми «Інформаційні технології екологічної безпеки» та «Теорія і практика машинного навчання».

Метою програми є посилення професійної підготовки фахівців з метрології та інформаційновимірювальної техніки в сфері екологічної безпеки, поглиблення фундаментальних і формування спеціальних знань, вмінь і навичок для вирішення поставлених завдань з розробки та використання засобів інформаційно-вимірювальної техніки екологічної безпеки, використання комп’ютерних та інформаційних технологій. Дисципліни сертифікатної програми «Інформаційні технології екологічної безпеки»:

На третьому курсі треба буде обрати:

Інтернет технології
Інформаційні технології автоматичного керування
Інтернет речей та енергозберігаючі технології
Веб-програмування
Інформаційні модулі та системи в реальному часі
Програмування вимірювальних приладів
Комп’ютеризовані пристрої відображення та реєстрації інформації
Компʼютерна інженерія екологічної безпеки

На четвертому курсі треба буде обрати (в наступному році):
Системи автоматизованого проєктування AutoCAD
Сенсорні інформаційні технології
Інформаційні технології аналізу параметрів довкілля
Технічні засоби автоматизації інформаційно-вимірювальних систем
Автоматизоване проєктування приладів екологічного контролю
Інформаційні технології визначення властивостей матеріалів

Мета сертифікатної програми «Теорія і практика машинного навчання (Machine Learning)» полягає у поглибленні та посиленні професійної підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних, інтегрованих у європейський та світовий науково-технічний простір фахівців, що працюють зі сферою комп’ютерно-інтегрованих технологій у галузі приладобудування, зокрема з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки, шляхом формування індивідуальної освітньої траєкторії в сфері інтелектуального аналізу даних (Data Mining) – опанування математичних та інструментальних методів машинного навчання (Machine learning), які використовуються для підтримки більшості додатків штучного інтелекту (Artificial intelligence), та їх практичного застосування для вирішення різноманітних наукових і технічних прикладних завдань з використанням технології роботи з бібліотеками мови Python, що забезпечує пошук структури в даних і пошук прихованих закономірностей, мови запитів SQL для попередньої обробки інформації і створення моделей машинного навчання, технологій оцінювання якості (QA) в процесі навчання алгоритму.

Дисципліни сертифікатної програми «Теорія і практика машинного навчання (Machine Learning)»:

• Системи управління базами даних
  • Дослідницький аналіз даних (EDA) для Machine Learning
  • Інформаційні технології оцінювання якості
  • Python для аналізу даних
  • Практичне машинне навчання (Machine Learning) в середовищі  Python

Запис на сертифікатну програму відбувається в період реалізації здобувачами освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін і здійснюється на весь обсяг СП через подання відповідної заяви на ім’я декана факультета.

Зразок заяви додається. Заяву можна надрукувати або написати власноруч. Червоний колір (групу та ПІБ) замініть на свої. Заяву підписати власноруч, поставити дату. Фотографію заяви надіслати куратору групи. Можна також заяву підписати кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Нагадуємо, обрати дисципліни треба якнайшвидше, оскільки кількість місць за певними дисциплінами обмежена! Перша хвиля вибору для І курсу з 11.03.2024 по 17.03.2024. Перша хвиля вибору для ІІ та ІІІ курсу з 18.03.2024 по 24.03.2024.