Доступ до модулю обрання вибіркових дисциплін на 2023-24 н.р.

Шановні студенти!

З 04 березня буде відкрито доступ до модуля обрання вибіркових дисциплін на наступний навчальний рік.

Алгоритм дій для вибору дисципліни:
• Зареєструватися на сайті https://my.kpi.ua;
• В меню «Профіль» → «Прив’язка даних» знайти своє прізвище і ввести свою дату народження;
• Якщо все правильно, ви отримаєте доступ до кабінету студента й до вибору дисциплін;
• Обрати визначену в навчальному плані кількість навчальних дисциплін.

З 04.03.2023 року по 11.03.2023 року студентам 1 курсів бакалаврату буде надано доступ до вибору дисциплін на наступний 2023/2024 навчальний рік.

З 13.03.2023 року по 24.03.2023 року студентам 2 та 3 курсів бакалаврату та 1 курсу аспірантури буде надано доступ до вибору дисциплін на наступний 2023/2024 навчальний рік.

З описом дисциплін ЗУ-каталогу, що пропонуються до обрання та вивчення у 2023-2024 навчальному році, можна ознайомитись за посиланням. З минулорічною характеристикою окремих дисциплін загальноуніверситетського каталогу можна ознайомитися на YouTube-каналі:
• розбір загальноуніверситетського каталогу – у відео;
• розбір психологічних дисциплін – у відео.

З описом дисциплін Ф-каталогу, що пропонуються до обрання та вивчення у 2023-2024 навчальному році, можна ознайомитись за посиланням.

Студенти груп ПІ-21, ПІ-22, ПІ-з21 мають обрати вибіркові дисципліни з ЗУ-каталогу – по одній дисципліні на 3 та 4 семестр.
Студенти груп ПІ-11, ПІ-12 обирають 8 дисциплін на 3 курс з Ф-каталогу (три дисципліни 5 семестр та п’ять дисциплін 6 семестр).
Студенти груп ПВ-01, ПН-01, ПН-з01 обирають 6 дисциплін на 4 курс з Ф-каталогу (три дисципліни 7 семестр та три дисципліни 8 семестр).
Студенти групи ПІ-п11 обирають 6 дисциплін з Ф-каталогу (три дисципліни 5 семестр та три дисципліни 6 семестр).
Аспіранти групи ПІ-21ф обирають 2 дисципліни з Ф-каталогу (по одній дисципліні на 3 та 4 семестр).

Для студентів груп кафедри ІВТ в рамках освітньої програми «Інформаційні вимірювальні технології» передбачено сертифікатну програму «Інформаційні технології екологічної безпеки». Метою програми є посилення професійної підготовки фахівців з метрології та інформаційновимірювальної техніки в сфері екологічної безпеки, поглиблення фундаментальних і формування спеціальних знань, вмінь і навичок для вирішення поставлених завдань з розробки та використання засобів інформаційно-вимірювальної техніки екологічної безпеки, використання комп’ютерних та інформаційних технологій. Дисципліни сертифікатної програми «Інформаційні технології екологічної безпеки»:

Сучасні інтернет технології
Інформаційні технології автоматичного керування
Інтернет речей та енергозберігаючі технології
Веб-програмування
Інформаційні модулі та системи в реальному часі
Програмування вимірювальних приладів
Комп’ютеризовані пристрої відображення та реєстрації інформації
Інформаційні технології екологічної безпеки

На четвертому курсі треба буде обрати (в наступному році):
CAD/CAM/CAE-системи
Сучасні сенсорні інформаційні технології
Інформаційно – цифрові методи та засоби аналізу
Технічні засоби автоматизації ІВС
Інформаційні методи визначення та оцінки якості
Автоматизоване проєктування аналітичних екологічних приладів

Нагадуємо, обрати дисципліни треба якнайшвидше, оскільки кількість місць за певними дисциплінами обмежена! Перша хвиля вибору з 04.03.2023 по 11.03.2023.