Випуск магістрів 2024 за спеціальністю 175 Інформаційно-вимірювальні технології

Шановні колеги, студенти та випускники кафедри інформаційно-вимірювальних технологій!

З великим гордістю та задоволенням хочемо оголосити про успішний випуск наших магістрів 2024 року за спеціальністю 175 “Інформаційно-вимірювальні технології”. Ця випускна група висококваліфікованих спеціалістів завершила навчання в найкращому технічному університеті України – Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Вітаємо наших випускників з отриманням заслуженого ступеня магістра та бажаємо їм успіхів у подальшій професійній діяльності, невичерпного натхненням у наукових та дослідницьких проєктах, а також незламної енергії та завзятості у втіленні своїх амбіційних планів.

Це важливий етап у вашому житті, який відкриває перед вами безліч можливостей та перспектив. Ми віримо у ваш потенціал та готові бути партнерами у вашому подальшому професійному розвитку.

З найкращими побажаннями та щирими вітаннями,
Колектив кафедри інформаційно-вимірювальних технологій
Національного технічного університету України
“Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”