Студентка групи ПІ-21мп Олександра Шестак отримала академічну стипендію Президента України!

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій рада повідомити про заслужене досягнення студентки групи ПІ-21мп Олександри Шестак. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №959 від 9 серпня 2023 року, Шестак Олександра Андріанівна була відзначена академічною стипендією Президента України.

Це визнання є результатом відданої праці, високого рівня академічних досягнень та внеску в університетське співтовариство. Ця нагорода підкреслює важливість та цінність навчання висококваліфікованих студентів, які мають намір досягти виняткових результатів в своїй академічній та науковій діяльності.

Бажаємо Олександрі Шестак подальших успіхів у навчанні та досягнення нових вершин у своїй кар’єрі. Нехай ця академічна стипендія стане лише початком її великих досягнень.