Наукова робота студентів

В поточному році вчені та студенти кафедри брали участь у Фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge»: Проект «E-Field Radial Charge (EFR Charge)» («Технологія безпровідної передачі електричної енергії на основі резонансу електричного поля»), стали фіналістами та переможцями у номінації «Краще стартап-рішення проблем клієнта».

Студенти Іващенко А. (гр. ВВ-71, тренер – Затока С.А.), Мостепан К. (гр. ВМ-61-2, тренер – Добролюбова М.В.), Гиренко Б. (гр. ВВ-71, тренер – Затока С.А.), Булавко Н. (гр. ВВ-71, тренер – Затока С.А.), Невгод Д. (гр. ВМ-61-2, тренер – Добролюбова М.В.) стали переможцями 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н.р. з «Метрології, стандартизації та сертифікації» спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» і були рекомендовані до участі у ІІ етапі (ІІ етап не відбувся через карантинні обмеження).

Студенти Мальцев Д. (гр. ВА-71, тренер – Добролюбова М.В.), Панасенко М. (гр. ВМ-61-1, тренер – Затока С.А.), Хондусь Є. (гр. ВА-71, тренер – Добролюбова М.В.) стали переможцями 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н.р. зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» і були рекомендовані до участі у ІІ етапі (ІІ етап не відбувся через карантинні обмеження).

Студенти Токаренко О. (наук. кер. Богомазов С.А.), Невгод Д. та Коваленко М. (наук. кер. Добролюбова М.В.), Куліченко В. (наук. кер. Шумков Ю.С.), Сухорукова О. (наук. кер. Єременко В.С.), Калюжна В. (наук. кер. Павлишин М.М.) стали переможцями 1-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році.

Студенти Невгод Д. та Коваленко М. (наук. кер. Добролюбова М.В.) отримали диплом переможця 3-го ступеня 2-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році з напряму «Інформатика і кібернетика», 11-12 червня 2020 р., Вінницький національний технічний університет.

Студенти Куліченко В. (наук. кер. Шумков Ю.С.) та Калюжна В. (наук. кер. Павлишин М.М.) отримали диплом переможця 3-го ступеня 2-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році з напряму «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», 29-30 квітня 2020 р., Луцький національний технічний університет.