Розпочалося подання заяв для вступу до магістратури на кафедру ІВТ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Шановні вступники!

Відбіркова комісія приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського інформує вас, що з 1 серпня 2024 року розпочався прийом заяв для вступу до магістратури на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра (НРК6,7).

Важливі дати:

• До 18:00 22 серпня – прийом заяв на бюджетні та контрактні місця.
  • До 31 жовтня – додатковий набір лише на контрактні місця.

Як подати заяву:

Подання заяв відбувається через електронний кабінет на сайті ЄДЕБО.

Докладні інструкції:

Зверніть увагу:

• Після подання першої заяви жодні дані в електронному кабінеті змінити неможливо. Перевірте до початку подання заяв, чи все правильно.
  • Загалом можна подати до 15 заяв: максимально 5 – на бюджет, інші – на контракт. Для всіх заяв на бюджет потрібно встановити пріоритети від 1 до 5, де 1 – це найбажаніша для вступу заява.
  • Якщо ви маєте пільгу, радимо до подання заяв звернутись до найближчого закладу освіти з відповідними документами для внесення інформації у відповідний реєстр. Під час подання заяв перевірте, чи відображаються пільги.
  • Скасувати заяву на бюджет без втрати пріоритету можна тільки ДО того, як її розгляне заклад освіти (тобто до присвоєння статусу «Зареєстровано у закладі освіти» або «Потребує уточнення вступником»). Після цього скасувати заяву можна тільки з втратою пріоритету.

Списки рекомендованих на бюджет оприлюднять до 24 серпня. Підтвердити вибір місця навчання таким вступникам треба буде до 18:00 26 серпня.