План врахування зауважень та виправлення недоліків за освітньою програмою магістерського рівня

Під час акредитації освітньої програми «Інформаційні вимірювальні технології» другого (магістерського) рівня були надані цінні рекомендації, які ми активно враховуємо для вдосконалення навчального процесу:

• Оновлення матеріально-технічної бази. До кінця 2024 року буде завершено оновлення лабораторного обладнання для проведення практичних занять.
  • Інтернаціоналізація програми. Впроваджуються заходи для розширення співпраці з міжнародними університетами та залучення здобувачів до наукових проектів за кордоном.
  • Підвищення управлінських навичок. До нової версії програми буде додано модуль, спрямований на розвиток управлінських навичок магістрів, з урахуванням побажань студентів і роботодавців.

Кафедра постійно працює над вдосконаленням освітнього процесу, залучає стейкхолдерів та роботодавців до розробки і реалізації програм, що гарантує високу якість освіти.

Завантажити документ з планом врахування рекомендацій для магістерської програми: [посилання на файл].