План врахування зауважень та виправлення недоліків за освітньою програмою бакалаврського рівня

У рамках нещодавньої акредитації освітньої програми «Інформаційні вимірювальні технології» були надані важливі рекомендації, які сприятимуть покращенню якості освіти та підвищенню конкурентоспроможності наших випускників. Відповідно до рекомендацій, кафедра ІВТ вже активно впроваджує наступні заходи:

• Впровадження дуальної форми освіти. Хоча цей процес є добровільним для ЗВО, ми вже почали роботу над впровадженням даної форми для співпраці з роботодавцями.
  • Посилення академічної мобільності. Для розвитку академічної мобільності проводяться зустрічі з викладачами інших університетів, а також працюємо над популяризацією програм стажувань та мобільності для студентів.
  • Академічна доброчесність. Постійно працюємо над покращенням обізнаності студентів щодо академічної доброчесності, зокрема через додавання відповідних приміток до силабусів та проведення лекцій.

Ці та інші зміни допоможуть забезпечити високий рівень підготовки наших студентів та створять додаткові можливості для їхнього професійного розвитку.

Завантажити документ з планом врахування рекомендацій для бакалаврської програми: [посилання на файл].