Додаткові бали до рейтингу успішності

• 17.05.2021 – 30.05.2021 студенти подають документи в дистанційному режимі;
  • 01.05.2021 – 02.06.2021 засідання стипендіальної комісії приладобудівного факультету щодо врахування додаткових балів;
  • 03.06.2021 оприлюднення поіменних списків з кількістю балів та обґрунтуванням на сайті факультету.

Формула для обчислення рейтингу успішності, відповідно до якого студентам призначається академічна стипендія: R=0,95*Середній бал+0,05*Додаткові бали.

Подати документи, які дають підстави для врахування додаткових балів у рейтингу успішності можна з 17.05.2021 по 30.05.2021.

Для врахування додаткових балів студенти, які мають досягнення в науковій та спортивній діяльності мають заповнити спеціальну гугл-форму приладобудівного факультету (https://forms.gle/tLdEikNKvyVHzoeu9), в яку мають завантажити підтверджуючі документи про відповідні досягнення або надати на них посилання. Про участь у студентських гуртках та громадській роботі подавати документи не потрібно – за цю діяльність подання роблять керівники відповідних гуртків, підрозділів та студентських організацій.

Гугл-форму можна заповнити лише ОДИН раз. У разі питань, будь ласка, звертайтеся до dyshina@gmail.com (копію  s.lakoza@kpi.ua).

Перелік діяльностей, за які можна отримати додаткові бали.

Стипендіальна комісія факультету перевіряє надану студентом інформацію та надає рекомендації про врахування або неврахування додаткових балів у Рейтинг. В разі виявлення недостовірної інформації студент позбавляється права на отримання додаткових балів.

Перелік підстав для врахування в рейтинг додаткових балів:

Зміни до правил призначення академічних стипендій (Наказ №1/232 від 10.07.2020)
Правила призначення академічних стипендій (Наказ №1/253 від 16.07.2018)