День вступника у КПІ: Кафедра Інформаційно-вимірювальних технологій активно залучилась до події

На минулому тижні в Київській політехніці імені Ігоря Сікорського відбувся наймасштабніший заходок цього року – День вступника. Ідеальна погода та енергія вступників зробили цю подію незабутньою.

Майбутні вступники зі всієї країни зібралися, щоб долучитися до різноманітних активностей, які допомогли їм відчути справжню університетську атмосферу. Захід був сповнений веселощів, пізнавальних занять і невимовного ентузіазму.

Одним з головних акцентів Дня вступника було спілкування майбутніх студентів зі студентами вже випускних курсів. Це дало вступникам можливість отримати відповіді на питання щодо навчання, кар’єрних перспектив та студентського життя в КПІ. Студенти-наставники поділилися своїм досвідом та розповіли цікаві історії зі свого студентського життя, що надихнули вступників досягти нових вершин.

Крім того, весь день тривали майстер-класи, де учасники мали можливість спробувати себе в різних областях знань, таких як програмування, робототехніка, дизайн і багато інших. Це допомогло вступникам виявити свої інтереси та потенціал у різних сферах технічних наук, а також надихнуло їх на подальше вивчення обраної спеціальності.

День вступника у КПІ знову нагадав, що освіта – це шлях до успіху, а Київська політехніка – місце, де цей шлях може початися.

У рамках наймасштабнішого заходу цього року – Дня вступника у Київській політехніці імені Ігоря Сікорського, кафедра Інформаційно-вимірювальних технологій приладобудівного факультету не залишилась осторонь. Вона активно прийняла участь у заході, пропонуючи майбутнім вступникам цікаві та пізнавальні активності.

На Дні вступника представники кафедри Інформаційно-вимірювальних технологій організували ряд майстер-класів та демонстраційних заходів, що дозволили вступникам ознайомитися зі сферою інформаційних та вимірювальних технологій. Вони мали змогу детальніше ознайомитися з освітньою програмою, яка пропонуються на кафедрі, а також дізнатися про сучасні досягнення та інновації у цій галузі.

Співробітники кафедри провели практичні заняття, де вступники мали можливість самостійно спробувати розробку інформаційних систем, вимірювальних пристроїв та електронних пристроїв. Вони дізналися про процес проєктування та виробництва приладів, а також про роль інформаційно-вимірювальних технологій у різних сферах науки та промисловості.

Крім того, кафедра представила свої досягнення та наукові розробки, які спрямовані на вдосконалення вимірювальної техніки та оптимізацію інформаційних систем. Це дозволило вступникам ознайомитися з актуальними тенденціями у галузі та зрозуміти, як вони можуть внести свій власний внесок у розвиток інформаційно-вимірювальних технологій.

Кафедра Інформаційно-вимірювальних технологій виявила активну роль у Дні вступника, надаючи вступникам можливість побачити та відчути потужний потенціал цієї галузі. Це стало чудовою нагодою для молодих людей ознайомитися зі спеціальністю та зробити перший крок до своєї майбутньої кар’єри в інформаційно-вимірювальній сфері.