Вітаємо Юліана Михайловича Туза з 90-річчям!

Колектив кафедри інформаційно-вимірювальних технологій щиро вітає доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслуженого діяча науки і техніки України Юліана Михайловича Туза з 90-річним ювілеєм.

Юліан Михайлович Туз – видатний вчений і педагог, який зробив неоціненний внесок у розвиток науково-технічної галузі України. Його багаторічна праця на кафедрі та інші наукові здобутки є прикладом для молодих науковців і студентів. За свою кар’єру він підготував багато кваліфікованих фахівців, які зараз працюють у різних галузях промисловості та науки.

Професор Туз також відомий своїми науковими дослідженнями у сфері метрології та вимірювальних технологій, що отримали міжнародне визнання. Його численні публікації, патенти та наукові розробки стали основою для подальших досліджень та впровадження новітніх технологій.

Колектив кафедри бажає Юліану Михайловичу міцного здоров’я, довгих років життя, невичерпної енергії та нових наукових звершень. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від досягнутого, а Ваша праця і надалі служить на благо нашої держави та розвитку науки.

З найкращими побажаннями,

Колектив кафедри інформаційно-вимірювальних технологій